Magazín krásy

7 alternatív BOTOXU proti vráskam. Stavte na tvárovú gymnastiku aj akupunktúru

7 alternatív botoxu pre ošetrenie vrások Ak hľadáte alternatívne metódy redukcie výskytu vrások, stretnete sa s mnohými krémami, sérami, povrchovými či prírodnými ošetreniami. Okrem tradičného či iného botoxu existujú aj iné overené cesty, ako zmierniť viditeľnosť vašich vrások: ·        iné injekčné ošetrenia ·        tvárová gymnastika ·        akupunktúra ·        náplaste na tvár ·        vitamíny ·        krémy .

Testovala som bieliace sérum White balance, Peptidový komplex, Nočný krém s ceramidmi a Micelárnu penu Medik8

Jednou z mojich najobľúbenejších kozmetických značiek je Medik8, pretože jednoducho funguje na moju starnúcu, pigmentovanú a zmiešanú pokožku. Táto značka navyše vždy kráča s najnovšími technológiami a neustále prináša nové a vylepšené produkty. Za posledných niekoľko mesiacov som pre vás otestovala tieto: ·           Medik8 micelárna pena  ·           Medik8 nočný obnovujúci krém ·           Medik8 nočný očný krém ·           Medik8 .

Antiaging, aký ste ešte nezažili. Vitamín A odhalí krásu vašej pleti. Potvrdené štúdiami

Retinol (vitamín A) je zlatý štandard anti-aging produktov. Vysoko odporúčaný dermatológmi a kožnými terapeutmi je prvým poradí, keď sa jedná o zlepšenie známok fotostarnutia. Medik8, ako expert na vitamín A rozumie jeho výnimočnej dôležitosti pre pokožku. Antiageing, aký ste predtým nezažili Vitamín A je schopný stimulovať bunkovú obnovu v pokožke, vytláča čerstvé kožné bunky na jej povrch, výsledkom čoho .

Nespite na jednom boku, budete mať vrásky! Kvôli vráskam k očnému?

Nespite na jednom boku. Budete mať vrásky! Naozaj, opakovaný spánok na tom istom boku je živnou pôdou pre vznik mimických vrások! Prečítajte si ešte 5 ďalších faktov, ktoré ste o vráskach nevedeli. 1. Nič sa nedá robiť, rodičia sú vaše zrkadlo. Platí to i u vrások Vrásky a gény sú ako spojité nádoby. Pravdepodobnost, .

Suchá, drsná a šupinatá pokožka? 7 tipov ako opäť získať žiarivú pleť

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť suchej a šupinatej pokožky na tvári „Vaša tvár vyzerá staršie, ako v skutočnosti je, nepomáha ani make-up a kozmetika dráždi vašu pleť. Nezáleží na tom, koľko zvláčňovača nanesiete, vaša pleť je suchá a bez života. Tento stav sa zhoršuje najmä v zime, kedy je nižšia vlhkosť, chlad a drsný vietor,“ hovorí doktor Rajani Katta, certifikovaný .

Skvalan, dragon fruit či aljašská čučoriedka? Vyhladia vrásky a spevnia pleť. Ako to robia?

  Čoby zložky kozmetických produktov sa čoraz častejšie objavujú exotické a neznáme ingrediencie. Poznáte extrakt z ovocia dragon fruit, aljašskú čučoriedku alebo skvalan? Zoznámte sa s ich účinkom na pleť. Začnime skvalanom, ktorý je oxidovanou formou skvalénu. Ten tvorí zhruba 12% kožného mazu a pleť prirodzene zvlhčuje. Skvalén vzniká prirodzene v tele, lenže s .