Magazín krásy

Jarná detoxikačná polievka s hráškom. Krásna pleť a štíhly pás so zelenou!

Zelená je farba jari. Antioxidanty, vitamíny a vláknina, to je to pravé pre našu postavu a sviežu pleť!  Jar je zelené obdobie a to znamená, že je čas zvýšiť množstvo tejto farby vo vašej strave. Zelená zelenina pomáha prirodzenej očiste a spúšta detoxikačný proces. Tento zelený recept je bohatý na živiny a je prekvapujúco .

Glabela-vráska hnevu. Rozmasírujte ju expresnou masážou a tvárovým cvičením!

Ako sa vyhnúť sťahovaniu glabely a následným vráskam hnevu? Zakaždým keď sa zamračíte, zaškúlite, zaostrujete či urobíte grimasu, dostávate do kontrakcie podkožné svaly v okolí očných viečok a na čele. Pokožka sa stenčuje a vysušuje a vekom stráca elasticitu. Prirodzený proces starnutia sprevádzaný opakovanými tvárovými výrazmi je zodpovedný za tvorbu vrások a rýh nazývaných vrásky hnevu. Tvárové cvičenie zamerané .

Fakty o kyseline hyalurónovej. Nie je kyselina ako kyselina! Používate tú správnu?

Kyselina hyalurónová a hyaluronát sodný  Injekcie kyseliny hyalurónovej sú podľa článku v New York Times jednou z troch TOP anti-aging procedúr, ktorých účinky sú klinicky overené. Zvyšnými dvomi sú topická aplikácia retinolu a laserová obnova kysličníkom uhličitým. Spomínaný článok tvrdí:   “Teória aj experiment podporujú tieto procedúry … Každá z nich je založená na rovnakom mechanizme, a to interakcii kožných .

6 jogových póz vám dodá žiarivú pokožku, spevní telo, zlepší trávenie a omladí

Jogové pózy, ktoré vám dodajú žiarivú pokožku Všetci chceme mladistvú a žiarivú pokožku, a preto investujeme mnoho času a peňazí do krémov a procedúr. Ale čo ak existuje aj iné miesto, ako kozmetický salón, kde ju môžeme dosiahnuť? Je ním štúdio jogy. Joga ponúka množstvo zdravotných benefitov a niektoré pózy (asány) dokážu zvýšiť krvný obeh a cirkuláciu, čo pomáha lepšiemu .

Testovala som Medik8 C-Tetra a CE-Tetra, sérum s vitamínom C

Medik8 C-Tetra a Ce-Tetra-  anti-aging pleťové sérum s vitamínom C Ak sa zaujímate o anti-aging produkty, určite radi skúšate nové výrobky, vďaka ktorým budete vyzerať dlhšie mlado. Sérum s vitamínom A- retinolové sérum a sérum s vitamínom C by mali tvoriť akýsi základ v starostlivosti o pleť. Tvoria isté stálice mnohých dermatokozmetík a už nepatria .