Magazín krásy

Ktoré zložky kozmetiky nikdy nemiešať? Ako kombinovať Retinol, AHA a Vitamín C?

Ktoré zložky kozmetiky by ste nemali nikdy miešať? Niektoré zložky kozmetiky majú samé o sebe úžasné vlastnosti a účinky, nesmiete ich však navzájom kombinovať. Vtedy neponúknu nič zo svojich benefitov. Ktoré to sú a ako ich donútiť vedľa seba existovať (ak je to nutné), sa dozviete v tomto článku. RETINOL + AHA/BHA AHA (kyseliny glykolová a mliečna) a BHA (kyselina .

Tajomstvo krásy 53 ročnej Elizabeth Hurley. 4 tipy pre krásnu pleť a fit telo aj po 50tke

Tajomstvo mladistvého vzhľadu Elizabeth Hurleyovej: Ako sa v 53 rokoch udržiava štíhla a fit   V 53 rokoch Elizabeth Hurleyová vyzerá, akoby vôbec nestarla a často na Instagrame prezentuje svoju dokonalú postavu v bikinách. Je fit a krásna rovnako ako v 90-tych rokoch. Ako to robí? „Pravidelne cvičím, jem vyváženú stravu a vyhradzujem si čas aj na relaxačné aktivity,“ prezradila pre .

Opuchnutá tvár? Môže za to štítna žľaza, nedostatočná hydratácia aj nezdravá strava

3 spôsoby, ako predísť opuchom na tvári Opuchnutá tvár je javom, ktorý môže znižovať sebadôveru človeka. Keď však pochopíme, prečo tvár vlastne opuchá, môžeme tomuto neželanému stavu efektívne predchádzať. Niektorí ľudia vstávajú s opuchnutou tvárou každý deň, majú pocit, akoby pribrali na hmotnosti alebo boli chorí, aj keď tomu tak nie je. Zdá sa im, .

8 koktailov, ktorým sa vyhnite oblúkom. Koľko kalórií obsahuje ten váš?

Prečo by ste mali tieto koktaily radšej vynechať Máte radi koktaily? Nuž, možno si ani neuvedomujete, že toto sladké pokušenie môže obsahovať toľko kalórií ako dvojitý cheesburger alebo veľká pizza. Poďme si posvietiť na tie najpopulárnejšie. Piñacolada Tento obľúbený drink obsahuje 550 kalórií, čo je približne rovnaký počet ako dvojitý cheeseburger vo vašej obľúbenej .

Peptidy vyhladia vrásky. Naozaj fungujú ako botox a prečo ich všetci milujú?

ako fungujú peptidy?  Krémy proti vráskam obsahujúce anti-aging peptidy sú veľmi populárnymi a efektívnymi produktmi kozmetického priemyslu. Medzi najpopulárnejšie patria Matryxil 3000 a Argirelín.  Argirelín (acetyl hexapeptid) je bezpečnou, nenákladnou a neinvazívnou alternatívou botoxu. Peptidy spôsobujú uvoľnenie tvárového svalstva a minimalizovanie vrások. Často sa kombinujú s leufazylom, ktorý spôsobuje relaxáciu drobného svalstva pod povrchom pokožky, čo je obzvlášť .