Doprava a poštovné

Pri nákupe tovaru nad 80 Eur je doprava úplne zdarma. 

Objednaný tovar vám doručíme ihneď niekoľkými spôsobmi:

  • Osobné vyzdvihnutie
  • Obchodný balík Slovenská Pošta
  • Expres kuriér

Osobné vyzdvihnutie je vždy zadarmo; okrem toho nie ste časovo závislí na doručovateľovi. Po potvrdení objednávky e-mailom je váš tovar pripravený na našej pobočke: Phis group s.r.o Nalepkova1, hotel Magnólia Piešťany

Osobný odber je možný len po telefonickom dohovore na tel.: 0917268276

Obchodný balík Slovenská Pošta alebo kuriérskou službou. Pokiaľ si zvolíte doručenie vašej objednávky obchodným balíkom Slovenskej pošty alebo Kuriérskou službou, garantujeme odoslanie zásielky do 5-tich pracovných dní. Pokiaľ vás doručovateľ nezastihne na mieste určenia na prvý pokus, zanechá vám upozornenie v poštovej schránke a zásielka zostane uložená na vašej doručovacej pošte.

Cenník doručenia

Nad 80 eur je poštovné úplne zdarma

Dobierka Expres  kuriérom 4,50- eur

Doručenie pri platbe kartou 4

 

Informácie pre doručenie zásielky: Ak vás doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, upozorní vás na uloženie zásielky na pošte výzva, ktorú nájdete v poštovej schránke; obsahuje aj kontaktné informácie (telefón) na poštu, kde máte zásielku uloženú.

Môžete požiadať o opakované doručenie uloženej zásielky bežnou doručovacou pochôdzkou na určitý deň. Pokiaľ si zásielku nevyzdvihnete do 18 kalendárnych dní, bude automaticky zaslaná naspäť odosielateľovi.