Galvanická žehlička Nuskin. Ako funguje a aké má benefity?

Galvanická žehlička Nuskin je je jednou z najnovších inovácií, ktoré vzali svet krásy útokom. Ak ste o tom ešte nepočuli, tento článok je práve pre vás. Prevediem vás týmto procesom a vysvetlím, ako pomocou galvanického prúdu môžete zlepšiť stav vašej pokožky.

Galvanická žehlička Nuskin ako funguje?


Galvanic, galvanická žehlička Nuskin. Všade o nej počujeme, ale vie vôbec niekto čo to vlastne znamená?

Galvanické ošetrenie pleti, známe aj ako galvanická terapia alebo galvanická tvárová či galvanická ionoforéza, je exkluzívne kozmetické elektroliečebné ošetrenie pleti.

Približne vo veku 40 rokov alebo viac môžu ženy podstúpiť toto ošetrenie, aby získali hladkú a mladistvú pokožku.

 1. Pri galvanickom ošetrení pokožky sa využíva priamy galvanický elektrický prúd na infúziu vo vode rozpustných látok do pokožky.
 2. Potom sa mäkký elektrický prúd alebo elektrický prúd s nízkou intenzitou (nabité častice) elektricky aplikuje do vnútorných vrstiev starnúcej pokožky pomocou nabitého gélu a jedinečne navrhnutého stroja.

Ošetrenie pomáha vyživovať pokožku a zvyšovať prísun kyslíka do celej pokožky, čo oživuje pokožku, zvyšuje zadržiavanie vlhkosti a zlepšuje schopnosť absorbovať zložky. Výsledkom je, že vrásky a jemné linky začnú miznúť, zatiaľ čo vaša ochabnutá pokožka sa výrazne pozdvihne.

Ako funguje galvanické ošetrenie pleti žehličkou Nuskin?


Galvanické ošetrenie pleti má korene v „galvanizme“, ktorý objavil Luigi Galvani a ktorý ukazuje účinky elektriny na svalové tkanivo.

Princíp galvanizmu naznačuje, že „nabité ióny v koži sú elektródami buď priťahované alebo odpudzované, čo vedie k určitým chemickým účinkom“ .

Ošetrenie galvanickou žehličkou Nuskin funguje tak, že pomocou priameho galvanického prúdu prenikajú aktívne zložky do podkožného tkaniva pokožky. Keďže zložky pôsobia na neúčinnú cirkuláciu v danej oblasti pokožky, dochádza k prirodzenému a neškodnému posilneniu cievnej a lymfatickej výmeny. To napomáha rozptýleniu a eliminácii zachytenej tekutiny a tuku zlepšením funkcie bunkovej membrány.

Výhody galvanická žehlička Nuskin


Ako špecializované ošetrenie má galvanické ošetrenie tváre množstvo výhod pre našu pokožku. Poďme sa na ne pozrieť:

Vhodné pre všetky typy pleti

Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, galvanické ošetrenie je pre vás dobrou voľbou. Hoci najviac vyhovuje suchej a dehydrovanej pleti, môžete jej podstúpením vrátiť život aj svojej mastnej, normálnej, zmiešanej a dokonca aj citlivej pleti.

Čistí a detoxikuje pokožku

Galvanické ošetrenie pleti Nuskin exfoliuje a detoxikuje pokožku, takže sa cíti zdravá, svetlá a uvoľnená. Elektrický prúd, ktorý je v ňom použitý, pokožku krásne stimuluje tým, že umožňuje lymfodrenáž, čím sa pokožka čistí a vyťahuje z jej hĺbky škodlivé toxíny.

Podporuje prietok krvi a kyslíka

Keď sa rozhodnete pre galvanické ošetrenie tváre, zvýši sa krvný obeh na povrchu pokožky. To zvyšuje prísun kyslíka do kožných buniek a povzbudzuje nové bunky, aby rýchlo nahradili tie staršie. V dôsledku toho získate oživený a omladený vzhľad.

Poskytuje vlhkosť a výživu

Galvanická galvanická masáž tváre zároveň podporuje krvný obeh v pokožke a dodáva bunkám stále viac živín, aby boli dobre vyživované. Navyše zvyšuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť, čím ju udržiava dôkladne hydratovanú a zvlhčenú.

Zlepšuje pružnosť pokožky

Ako starneme, naša pokožka stráca pružnosť a začína ochabovať. Galvanický prúd používaný pri tomto ošetrení pomáha napínať pokožku tým, že odstraňuje odumreté bunky a podporuje regeneráciu buniek.

ak ste si mysleli, že je to všetko tak vedzte že zoznam pokračuje

Eliminuje znaky starnutia

Galvanické ošetrenie pleti zabraňuje predčasnému starnutiu tým, že zvyšuje hydratáciu pleti a minimalizuje vrásky a jemné linky. Okrem toho zvyšuje regeneráciu buniek a tiež tvorbu kolagénu v pokožke, čím obnovuje jej rovnováhu a robí ju hladšou. Inými slovami, funguje ako vysoko účinné, neinvazívne ošetrenie proti starnutiu pleti.

Zvyšuje penetráciu produktu

Metóda galvanického ošetrenia tváre zaisťuje, že všetky produkty aplikované priamo na pokožku dokonale fungujú. Umožňuje im preniknúť hlboko do vrstiev pokožky, aby mohli byť okamžite absorbované tamojšími tkanivami a bunkami. To v konečnom dôsledku povzbudí pokožku a krásne ju zjemní.

Dodáva hladkú a žiarivú pleť

Galvanické ošetrenie tváre zmení drsnú a matnú pokožku na hladkú a žiarivú prostredníctvom hĺbkového čistenia, jemného odlupovania(exfoliácie) a kompletnej detoxikácie. Pleť tiež výrazne rozjasní a rozžiari.

Eliminuje akné a čistí póry

Keďže záporné ióny v galvanickom prúde vyťahujú z kožných pórov všetku špinu a nečistoty, tieto sa neupchávajú a prečistia. To nielen pomáha pri znižovaní vzhľadu akné, ale tiež zabraňuje jeho ďalšiemu výskytu.

Kto Galvanic spa od Nuskin používať nemá?


Nie každý je vhodný na galvanické ošetrenie pleti. Preto by ste sa nemali považovať za dobrého kandidáta, ak pre vás platí niečo z nasledujúceho:

 1. Ste tehotná
 2. Máte cukrovku, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne problémy, epilepsiu alebo metličkové žilky
 3. Máte v tele kardiostimulátor alebo kovové implantáty alebo kovové zubné prípravky
 4. Nedávno ste podstúpili zubnú operáciu alebo chemický peeling
 5. Máte na koži otvorené rany alebo odreniny

Ako si ošetrovať pleť galvanikom od Nuskin doma?

Galvanický žehlička Nuskin zhrnutie

Galvanické ošetrenie pleti alebo galvanické ošetrenie tváre je exkluzívne kozmetické elektroterapeutické ošetrenie, vďaka ktorému je zrelá pleť hladká a mladistvá. Pri tomto ošetrení sa využíva priamy galvanický (mäkký alebo nízkointenzívny) elektrický prúd na infúziu vo vode rozpustných látok do vnútorných vrstiev starnúcej pokožky pomocou nabitého gélu a jedinečne navrhnutého stroja.

 1. Vyživuje pokožku a zvyšuje prísun kyslíka do celej pokožky.
 2. Oživuje pokožku, zvyšuje zadržiavanie vlhkosti.
 3. Zlepšuje schopnosť absorbovať zložky.
 4. Vyhladzuje vrásky a jemné linky .
 5. Dodáva ochabnutej pokožke výrazný lifting.
 6. Galvanické ošetrenie tváre je vhodné pre všetky typy pleti.

Medzi jej úžasné výhody patrí hĺbkové čistenie, detoxikácia, zlepšenie krvného obehu, zvýšený prísun kyslíka, lepšia hydratácia a výživa, väčšia penetrácia produktu, zvýšená elasticita, menej akné, hladká a rozjasnená pleť atď. Procedúru je možné praktizovať aj doma pomocou ľahko dostupnej galvanickej súpravy na tvár a dodržania niekoľkých preventívnych opatrení.

Sledujte ma na mojom FB a dozviete sa vždy viac

Odporúčané produkty

Odporúčam

Prečítajte si