Galvanická žehlička Nuskin. Ako funguje a aké má benefity?

Poznáme to však? Kto by nechcel byť mladší, krajší a atraktívnejší? 
Starnutie je niečo, čo všetci chceme oddialiť. Bez ohľadu na to, či máme dvadsať alebo štyridsať rokov, nemôžeme prestať myslieť na vzhľad našej pokožky a príznaky starnutia. 

Galvanické ošetrenie pleti je jednou z najnovších inovácií, ktoré vzali svet krásy útokom. Ak ste o tom ešte nepočuli, tento článok je práve pre vás. Prevediem vás týmto procesom a vysvetlím, ako pomocou galvanického prúdu môžete zlepšiť stav vašej pokožky.

Čo je to galvanické ošetrenie pleti Nuskin?


Galvanic, galvanická žehlička Nuskin. Všade o nej počujeme, ale vie vôbec niekto čo to vlastne znamená?

Galvanické ošetrenie pleti, známe aj ako galvanická terapia alebo galvanická tvárová či galvanická ionoforéza, je exkluzívne kozmetické elektroliečebné ošetrenie pleti. Približne vo veku 40 rokov alebo viac môžu ženy podstúpiť toto ošetrenie, aby získali hladkú a mladistvú pokožku. Pri galvanickom ošetrení pokožky sa využíva priamy galvanický elektrický prúd na infúziu vo vode rozpustných látok do pokožky.

Potom sa mäkký elektrický prúd alebo elektrický prúd s nízkou intenzitou (nabité častice) elektricky aplikuje do vnútorných vrstiev starnúcej pokožky pomocou nabitého gélu a jedinečne navrhnutého stroja. Ošetrenie pomáha vyživovať pokožku a zvyšovať prísun kyslíka do celej pokožky, čo oživuje pokožku, zvyšuje zadržiavanie vlhkosti a zlepšuje schopnosť absorbovať zložky. Výsledkom je, že vrásky a jemné linky začnú miznúť, zatiaľ čo vaša ochabnutá pokožka sa výrazne pozdvihne.

Ako funguje galvanické ošetrenie pleti žehličkou Nuskin?


Galvanické ošetrenie pleti má korene v „galvanizme“, ktorý objavil Luigi Galvani a ktorý ukazuje účinky elektriny na svalové tkanivo. Princíp galvanizmu naznačuje, že „nabité ióny v koži sú elektródami buď priťahované alebo odpudzované, čo vedie k určitým chemickým účinkom“ .

Ošetrenie galvanickou žehličkou Nuskin funguje tak, že pomocou priameho galvanického prúdu prenikajú aktívne zložky do podkožného tkaniva pokožky. Keďže zložky pôsobia na neúčinnú cirkuláciu v danej oblasti pokožky, dochádza k prirodzenému a neškodnému posilneniu cievnej a lymfatickej výmeny. To napomáha rozptýleniu a eliminácii zachytenej tekutiny a tuku zlepšením funkcie bunkovej membrány.

Výhody galvanickej žehličky Nuskin


Ako špecializované ošetrenie má galvanické ošetrenie tváre množstvo výhod pre našu pokožku. Poďme sa na ne pozrieť:

 1. Vhodné pre všetky typy pleti
  Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, galvanické ošetrenie je pre vás dobrou voľbou. Hoci najviac vyhovuje suchej a dehydrovanej pleti, môžete jej podstúpením vrátiť život aj svojej mastnej, normálnej, zmiešanej a dokonca aj citlivej pleti.
 2. Čistí a detoxikuje pokožku
  Galvanické ošetrenie pleti Nuskin exfoliuje a detoxikuje pokožku, takže sa cíti zdravá, svetlá a uvoľnená. Elektrický prúd, ktorý je v ňom použitý, pokožku krásne stimuluje tým, že umožňuje lymfodrenáž, čím sa pokožka čistí a vyťahuje z jej hĺbky škodlivé toxíny.
 3. Podporuje prietok krvi a kyslíka
  Keď sa rozhodnete pre galvanické ošetrenie tváre, zvýši sa krvný obeh na povrchu pokožky. To zvyšuje prísun kyslíka do kožných buniek a povzbudzuje nové bunky, aby rýchlo nahradili tie staršie. V dôsledku toho získate oživený a omladený vzhľad.
 4. Poskytuje vlhkosť a výživu
  Galvanická galvanická masáž tváre zároveň podporuje krvný obeh v pokožke a dodáva bunkám stále viac živín, aby boli dobre vyživované. Navyše zvyšuje schopnosť pokožky zadržiavať vlhkosť, čím ju udržiava dôkladne hydratovanú a zvlhčenú.
 5. Zlepšuje pružnosť pokožky
  Ako starneme, naša pokožka stráca pružnosť a začína ochabovať. Galvanický prúd používaný pri tomto ošetrení pomáha napínať pokožku tým, že odstraňuje odumreté bunky a podporuje regeneráciu buniek.

ak ste si mysleli, že je to všetko tak vedzte že zoznam pokračuje

 1. Eliminuje znaky starnutia
  Galvanické ošetrenie pleti zabraňuje predčasnému starnutiu tým, že zvyšuje hydratáciu pleti a minimalizuje vrásky a jemné linky. Okrem toho zvyšuje regeneráciu buniek a tiež tvorbu kolagénu v pokožke, čím obnovuje jej rovnováhu a robí ju hladšou. Inými slovami, funguje ako vysoko účinné, neinvazívne ošetrenie proti starnutiu pleti.
 2. Zvyšuje penetráciu produktu
  Metóda galvanického ošetrenia tváre zaisťuje, že všetky produkty aplikované priamo na pokožku dokonale fungujú. Umožňuje im preniknúť hlboko do vrstiev pokožky, aby mohli byť okamžite absorbované tamojšími tkanivami a bunkami. To v konečnom dôsledku povzbudí pokožku a krásne ju zjemní.
 3. Dodáva hladkú a žiarivú pleť
  Galvanické ošetrenie tváre zmení drsnú a matnú pokožku na hladkú a žiarivú prostredníctvom hĺbkového čistenia, jemného odlupovania(exfoliácie) a kompletnej detoxikácie. Pleť tiež výrazne rozjasní a rozžiari.
 4. Eliminuje akné a čistí póry
  Keďže záporné ióny v galvanickom prúde vyťahujú z kožných pórov všetku špinu, špinu a nečistoty, tieto sa neupchávajú a prečistia. To nielen pomáha pri znižovaní vzhľadu akné, ale tiež zabraňuje jeho ďalšiemu výskytu.

Kto Galvanic spa od Nuskin používať nemá?


Nie každý je vhodný na galvanické ošetrenie pleti. Preto by ste sa nemali považovať za dobrého kandidáta, ak pre vás platí niečo z nasledujúceho:

Ste tehotná
Máte cukrovku, vysoký krvný tlak, kardiovaskulárne problémy, epilepsiu alebo metličkové žilky
Máte v tele kardiostimulátor alebo kovové implantáty alebo kovové zubné prípravky
Nedávno ste podstúpili zubnú operáciu alebo chemický peeling
Máte na koži otvorené rany alebo odreniny

Ako si ošetrovať pleť galvanikom od Nuskin doma?

Zhrnutie:

Galvanické ošetrenie pleti alebo galvanické ošetrenie tváre je exkluzívne kozmetické elektroterapeutické ošetrenie, vďaka ktorému je zrelá pleť hladká a mladistvá. Pri tomto ošetrení sa využíva priamy galvanický (mäkký alebo nízkointenzívny) elektrický prúd na infúziu vo vode rozpustných látok do vnútorných vrstiev starnúcej pokožky pomocou nabitého gélu a jedinečne navrhnutého stroja.

Vyživuje pokožku a zvyšuje prísun kyslíka do celej pokožky, čo oživuje pokožku, zvyšuje zadržiavanie vlhkosti a zlepšuje schopnosť absorbovať zložky. Ošetrenie tiež vyhladzuje vrásky a jemné linky a zároveň dodáva ochabnutej pokožke výrazný lifting. Galvanické ošetrenie tváre je vhodné pre všetky typy pleti.

Medzi jej úžasné výhody patrí hĺbkové čistenie, detoxikácia, zlepšenie krvného obehu, zvýšený prísun kyslíka, lepšia hydratácia a výživa, väčšia penetrácia produktu, zvýšená elasticita, menej akné, hladká a rozjasnená pleť atď. Procedúru je možné praktizovať aj doma pomocou ľahko dostupnej galvanickej súpravy na tvár a dodržania niekoľkých preventívnych opatrení.

Odporúčané produkty

Odporúčam

Prečítajte si