Prečo nakúpiť práve u nás?

Doprava zdarma pri nákupe nad 100 EUR

Rýchle dodanie tovaru

Konzultácie zdarma

Podľa požiadaviek vašej pleti

[areas_categories_grid product_categories_selection=”manual” hide_empty=”0″ ids=”277,278,279,280,276″]

Prečo sme iní?

Túto stránku som založila s cieľom poskytovať pravdivé informácie o tom čo skutočne funguje v oblasti krásy, kozmetiky a čo nie. Trh je zaplavený kozmetikou v krásnych obaloch, ktorá sľubuje rýchle výsledky a spokojnosť. Na obaloch čítame názvy a zložky, ktorým nik nerozumie pod rôznymi tajnými receptúrami zahalenými rúškami tajomstva. Ja si myslím, že starostlivosť o pleť by nemala byť zložitá, človek by mal vedieť čo krém alebo sérum obsahuje, čo si na pleť aplikuje a prečo. Veľa som študovala aj zo zahraničných štúdií, sama som prešla odbornou praxou v tejto oblasti, kým som prišla na to, čo pleť skutočne potrebuje a čo už nie.  Som zástancom jednoduchosti a čistoty. Poskytujem konzultácie zdarma, svojim klientom sa pomôžem zorientovať, lebo viem, že vybrať pre seba to pravé môže byť niekedy náročné. V mojej ponuke nájdete iba produkty, ktorých účinky sú podložené viacerými vedeckými štúdiami a v prípade nejasností sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť. Veľmi rada pomôžem sa zorientovať v ponuke. Kontaktovať ma môžete cez Purechat na tejto stránke alebo kontaktný formulár. Na komunikáciu využívam aj moju Facebookovú fanpage FaceFit-tvárova gymnastika, kde je nás už vyše 70 tisíc.

Kto sme

Vitajte na stránke antiage.sk Volám sa Iveta a som akreditovanou lektorkou tvárovej gymnastiky, ktorej sa aktívne venujem už viac ako 15 rokov. Vytvorila som FACEFIT Program, kde učím ženy ako efektívne cvičiť oblasť tváre. Zaujíma ma všetko o ženskej kráse a zdraví, zdravom životnom štýle a preto som sa rozhodla založiť túto stránku.

V sekcii magazín krásy nájdete moje rady, tipy a desiatky článkov o tom, ako sa o seba efektívne starať aby ste vyzerali mladšie a vitálnejšie. Som zástankyňou kozmeceutík, teda lekárskej kozmetiky bez parabénov a umelých prísad. Všetky prvotriedne značky a produkty, ktoré nájdete na mojej stránke antiage v sekcii obchod majú čisté zloženie s vysokým percentom účinných látok, ktoré v bežnej kozmetike nenájdete. Najčastejšie obsahujú retinol, vitamín C, vitamín E, kyseliny AHA, BHA a PHA. Sú s obľubou kombinované s výťažkami z rastlín.

Môj tip pre vás: Starajte sa o svoju pleť efektívne, voľte účinné látky, ktorých efektívnosť bola potvrdená overenými štúdiami.

Novinky na našom blogu

Recenzia Perricone MD. Funguje a aké sú skúsenosti?

Stoja tieto produkty starostlivosti o pleť proti starnutiu za to? Iste ste si všimli, že na našej stránke pribudla nová značka. Ja už som pár produktov vyskúšala a stále testujem. Môj test trvá už 3 mesiace, a preto verím, že sa môžem k niektorým z produktov Perricone MD celkom objektívne vyjadriť. V tomto článku vám poviem moje dojmy, plusy a mínusy tejto vskutku luxusnej pleťovej starostlivosti proti vráskam a starnutiu.

Porovnávame ageLOC Boost vs Galvanic spa od Nuskin. Aký je v nich rozdiel?

Obidva prístroje sú zariadenia na starostlivosť o pleť doma. Pomáhajú účinným látkam preniknúť hlbšie dovnútra pokožky. Výborne pleť hydratujú, spevňujú a podporujú jej pružnosť. Po každom použití pocítite ten rozdiel.

Pravidlo 500 Daltonov? Aké kozmetické zložky dokážu preniknúť do pokožky?

Pravidlo 500 Daltonov je vedecká teória, ktorá tvrdí, že molekulová hmotnosť zložky musí byť nižšia než 500 Daltonov, aby sa dokázala vstrebať do pokožky.

Porexia – rozšírené póry alebo posadnutosť ich veľkosťou?

Pojem porexia zaviedli dermatológova. Je to iracionálna fixácia na veľkosť rozšírených pórov a stres spôsobený obavami z pórov.

Naše najčítanejšie články

Pravidlo 500 Daltonov? Aké kozmetické zložky dokážu preniknúť do pokožky?

Pravidlo 500 Daltonov je vedecká teória, ktorá tvrdí, že molekulová hmotnosť zložky musí byť nižšia než 500 Daltonov, aby sa dokázala vstrebať do pokožky.

Arbutín – tajomný zosvetľovač pokožky. Zosvetľuje pigmentové škvrny a omladzuje?

Zatiaľ čo si niektorí myslia, že vrásky sú najväčším strašiakom starnutia, sa mnohí sústredia na niečo celkom iné – nejednotný tón pleti. Starecké škvrny a začervenaná textúra vás môžu urobiť staršími ako jemné linky a kohútie stopy. Mnohé produkty sľubujú zosvetliť, tónovať a dodať jas, častokrát sú však príliš drsné a vysúšajúce najmä pre ľudí s citlivou pokožkou. Je teda na mieste tešiť sa z existencie arbutínu, ktorý má zosvetľujúce účinky a je bezpečný pre všetky typy pleti.

Návod pre začiatočníkov. Ako dopriať pokožke zdravé starnutie

V tomto článku si povieme, čo robiť, aby sme predišli vzniku vrások v budúcnosti, vysvetlíme si, prečo koža starne a ako čo najviac spomaliť viditeľnosť známok starnutia.

Prečo sa naše telo po 30tke mení. Prečo naša tvár dokáže starnúť drasticky a ako spomaliť starnutie?

Vekom sa prehlbujú nosoústne vrásky aj vplyvom zmien čeľustných kostí. Je to tiež spojené so stratou elasticity a zmenami mäkkého tkaniva pod pokožkou. Vo väčšine prípadov však nosoústne vrásky spájame so zubami a ich zdravím.

Ako zosvetliť pigmentové škvrny a rozžiariť pokožku vitamínom C

Niektoré ženy sa trápia s hyperpigmentáciou, iné chcú len zosvetliť a oživiť tón svojej pokožky. Veda za vitamínom C dokázala, že má zosvetľujúce účinky, znižuje množstvo melanínu – pigmentu tvorenom kožnými bunkami. Topická aplikácia vitamínu C alebo jeho derivátov, v kombinácii s jeho príjmom v strave, je efektívnejšia ako vnútorné užívanie.

Ako si správne vyskladať starostlivosť o pleť MEDIK8. Čo aplikovať ráno a čo večer? V akom poradí?

To, ako poskladať jednotlivé kozmetické produkty dohromady, aby čo najlepšie fungovali, nemusí byť najjednoduchšie. A to dokonca ani v prípade, keď kombinujete produkty jednej značky, ktoré sú v prípade britskej Medik8 priamo určené na to, aby sa spoločne kombinovali.

Ako sa zbaviť vrások na čele a medzi obočím. Video v článku

Vrásky na čele. Môže za nich stres? Vrásky na čele ešte nemusia znamenať známky starnutia. Každodenný stres, vyčerpanie, nedostatočná ochrana pred slnkom, slabá výživa sú zdrojom týchto vrások, vrásočiek a rýh. Odstránenie týchto vrások je behom na dlhú trať, ak sa rozhodnete pre cestu prirodzenú a bez injekcií. Výsledky sa dostavia len ak vydržíte a […]

Čo o nás hovoria naše klientky?

Získajte prehľad o akciách a novinkách

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v znení súlasu.