Znacky

Naše top značky

Medik8

Britská značka so sídlom v Londýne, ktorá sa zameriava na výskum nových technológií na výrobu kozmeceutík. Je známa svojimi kvalitnými výrobkami. Špecialista na výrobu sér s retinolom, vitamínom C a E.

NeoStrata

Neostrata® Americká značka, klinicky overená a poprednými odborníkmi odporúčaná starostlivosť o pleť. Vysokú účinnosť liečebnej kozmetiky zaisťujú hlavne ovocné kyseliny.  Táto lekármi odporúčaná kozmetika nie je parfumovaná a je teda vhodná aj pre alergikov.

Teoxane

Švajčiarske laboratóriá TEOXANE sú jedným zo svetových lídrov vo výrobe injektovateľných výplňových materiálov na báze kyseliny hyalurónovej, používaných v estetickej medicíne. Produkty z tejto rady účinne bojujú proti známkam starnutia a sú špeciálne určené na dokonalú hydratáciu a spevnenie pokožky, obnovu buniek a reštrukturalizáciu tkaniva.

Monoderma

Filozofia inšpirujúca Monoderma rad produktov je zameraná na pojem "dermokozmeticý minimalizmu". Vitamíny obsahujú iba čistú účinnú zložku, minimálny počet pomocných látok a žiadne konzervanty, parfumy ani farbivá. Formulácie boli študované, aby sa minimalizovali riziko senzibilizácie a alergickej reakcie, s cieľom zabezpečiť čo najväčšiu bezpečnosť a znášanlivosť aj pre najcitlivejšiu pokožku.

FacEvolution


Spoločnosť FacEvolution GmbH bola založená v roku 2005 v Salzburgu s poslaním uviesť na trh inovácie a etablovať dekoratívnu kozmetiku s účinnými látkami pod značkou Hairplus. Tisíce žien na celom svete potvrdzujú účinok séra na rast rias Hairplus, lesku na pery Lip plus, maskary na predľženie rias Hairplus Lash alebo výživových doplnkov na rast vlasov Hair Stim Capsules.

Dermaheal

Kórejská značka spoločnosti Caregen má hlavné sídlo v Soule a bola založená lekárom, ktorý študoval bioinžinierstvo a zaoberal sa výskumom rastových faktorov v USA. Dermaheal sa špecializuje na výskum a výrobu biomimetických peptidov, rastových faktorov a kmeňových buniek. Tieto účinné látky má patentované u asociácie CTFA v USA.

Moja filozofia

Volám sa Iveta Štecová. Som lektorka tvárovej gymnastiky. Zaujíma ma všetko o ženskej kráse a zdraví, preto som založila túto stránku. Na tomto blogu pravidelne prispievam článkami kde podrobne vysvetľujem, čo naša pleť skutočne potrebuje a čo sú iba vyhodené peniaze.

Tiež máte niekedy pocit bezmocnosti keď stojíte pred regálom v drogérii? Každý kelímok sľubuje zázraky. Realita býva častokrát iná a prichádza sklamanie. Na tejto stránke v sekcii Magazín krásy nájdete desiatky článkov o tom, ako sa o seba starať efektívne, aké zložky voliť  a v akej koncentrácii. Nie vždy platí, že čím vyššie percento účinnej látky tým lepšie. Preto každému, kto ma požiada o radu rada poradím. Som zástancom kozmeceutík, teda lekárskej kozmetiky bez parabénov a umelých prísad. Kozmeceutíká,  ktoré nájdete v mojom eshope sú čistého zloženia s vysokým percentom účinných látok, ktoré v bežnej kozmetike nenájdete. Najčastejšie obsahujú retinol, vitamín C, vitamín E, kyseliny AHA. BHA a PHA. Sú s obľubou kombinované s výťažkami z rastlín.

Starajte sa o svoju pleť efektívne, voľte účinné látky, ktorých efektívnosť bola potvrdená mnohými štúdiami.

Najnovšie produkty

Najnovšie produkty

Najnovšie na blogu

Najnovšie na blogu

Jazvy po akné? Takto sa ich zbavíte

Jazvy po akné? Takto sa ich zbavíte
Jazvy po akné. Konečne sa ich zbavte Aj keď už akné nehyzdí vašu tvár, dosť možno vám ...
Ako zosvetliť pigmentácie ryžovým púdrom. Tajomstvo porcelánovej pleti aziatiek

Ako zosvetliť pigmentácie ryžovým púdrom. Taj
Zosvetľovanie pokožky ryžovým púdrom   Environmentálne stresové faktory a životný štýl sa podpisujú na mdlej pokožke. Dlhé vystavovanie ...
8 cvikov tvárovej gymnastiky vytónuje tvárové svalstvo, spevní kontúru brady a prekrví pokožku

8 cvikov tvárovej gymnastiky vytónuje tvárové
8 spôsobov ako tónovať tvárové svalstvo a vyzerať štíhlejšie Na tvári máme 50 svalov, ktoré si taktiež zaslúžia ...
13 potravín bohatých na kyselinu hyalurónovú. Omladnite s vývarom z kostí a ovocím

13 potravín bohatých na kyselinu hyalurónovú.
13 potravín bohatých na kyselinu hyalurónovú Všetci hľadáme cesty, ako byť zdravší a vyzerať mladšie. Pre mnohých sú ...
Môj nový antiaging: Kyselina Ferulová. Prečo by ste ju mali používať a aké má účinky?

Môj nový antiaging: Kyselina Ferulová. Prečo b
Kyselina ferulová Starnutie je bežnou súčasťou života každého človeka a je, žiaľ, úplne mimo našej kontroly. Ide o prirodzený ...
Diéta 16:8 vám môže pomôcť schudnúť. 16 hodín bez jedla?

Diéta 16:8 vám môže pomôcť schudnúť. 16 ho
Diéta 16:8 vám môže pomôcť schudnúť Diéta 16:8, druh prerušovaného pôstu, vám podľa najnovších výskumov môže pomôcť ...